Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Pan Jędrzej to wyjątkowy specjalista, którego profesjonalizm i empatia sprawiają, że wizyta u niego to czysta przyjemność. Jego głęboka wiedza, cierpliwość i holistyczne podejście do zdrowia gwarantują skuteczną terapię. Po kilku sesjach czuć poprawę zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Polecam każdemu szukającemu kompleksowej i skutecznej opieki zdrowotnej.
~ Filip Z
Nie ma lepszego specjalisty , poszłam do niego na 4 , dosłownie , na ta chwile tylko kontrolnie raz na jakiś czas idę
Ogromna wiedza, podejście do pacjenta indywidualne po poprzednim dokładnym wywiadzie
Jestem z bardzo daleka bo do Jędrzeja mam 400 km , ale naprawdę warto
Działa cuda , polecam z całego serducho
~ magdalena ł
Długi czas chodziłam z bólem pięt, ortopeda nie potrafił nic poradzić, żadne „zabiegi” nie pomagały. Trafiłam do Pana Jędrzeja i po 3-4 wizytach ból po prostu zniknął :) Pan Jędrzej jest wysokiej klasy specjalistą, szuka przyczyny i szuka rozwiązania. Pomógł mi i przywrócił komfort funkcjonowania. Szczerze i gorąco polecam Pana Jędrzeja wszystkim znajomym, którzy potrzebuje fizjoterapeuty. Dziękuję :)
~ Natalia W
Serdecznie polecam pana Jędrzeja. Już nie raz mnie uratował i ulżył w bólu. Miałam problem z drętwiejącymi rękami i bólem w odcinku piersiowym. Po jednej wizycie zdecydowana poprawa, ręce nie drętwiały i ból po kilku dniach minął.
Gabinet bardzo czysty i zadbany.
Polecam.
~ Kamila P
Serdecznie polecam! Już po pierwszej wizycie poczułam ogromną ulgę, a każde kolejne spotkanie przybliżało mnie do pełnej sprawności. Profesjonalne podejście, dokładne tłumaczenie wszystkiego i indywidualne podejście do problemu – lepiej trafić nie mogłam!
~ Amata K
Fachowiec jakich mało, Pan Jędrzej jest rzetelnym i bardzo dokładnym specjalistą w swojej dziedzinie, ból z którym przyszłam został zlikwidowany, z chęcią będę korzystała z jego umiejętności i z czystym sumieniem polecam każdemu.
~ Paulina R
Наполегливо рекомендую спеціаліста!
Два роки страждала від хронічного болю в спині, який був спричинений міжхребцевими грижами. Не допомогали ні невролог, ні остеопат, ні масажисти. До пана Енджея потрапила вже в гострій фазі, коли біль не дозволяв нормально жити й функціонувати. Після кількох сеансів повернулась повна мобільність, а з нею сон і фізична активність.
Дієвим виявився ефект від акупунктури, сміливо погоджуйтеся на неї, якщо додатково запропонують. Голки працюють в тих руках, які ними вміють користуватися!
Насправді, Дуже вдячна!
~ Tatyana K
Byłam u wielu specjalistów i żaden nie był w stanie nic poradzić na moje kilkuletnie problemy z kolanem. Do Pana Jędrzeja trafiłam przypadkiem, a okazał się najlepszym specjalistą z jakim miałam do czynienia. Dodatkowo jest bardzo serdeczny oraz profesjonalny. Zawsze szuka rozwiązania oraz podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta.
Stara się znaleźć termin, nawet gdy ma napięty grafik, aby nie zostawiać pacjenta samemu sobie z bólem.
Komfort oraz potrzeby klienta stawia na pierwszym miejscu.
Z czystym sumieniem polecam tego fachowca!
Panie Jędrzeju dziękuję:)
~ Mika U
Jesteśmy z córką zachwycone. Wnikliwa analiza, duża wiedza, cierpliwość, komfortowa atmosfera. Rzeczywiste zainteresowanie pacjentem.
~ Pola
Pierwsza wizyta i już są, efekty. Pan Jędrzej bardzo miły i widać że ma fach w rękach. Napewno będę korzystać z kolejnych wizyt. Polecam!!!
~ Ilona F
Najlepszy fizjoterapeuta osteopata w Poznaniu. A jeszcze przy okazji miło się porozmawia. Czego chcieć więcej? Polecam bardzo mocno.
~ Adam M
Z całego serca polecam!! O panu Jędrzeju dowiedziałam się od przyjaciółki, która również była bardzo zadowolona po wizycie. Od paru lat męczyłam się z bólem bioder, który utrudniał funkcjonowanie, wystarczyły dwie wizyty u pana Jędrzeja i ból minął całkowicie. Pan Jędrzej to naprawdę dobry specjalista, ma ogromną wiedzę i holistyczne podejście do ciała. Dodatkowo jest prześwietnym człowiekiem, otwartym, serdecznym, zabawnym, dzięki czemu wizyta to nie tylko ulga dla ciała, ale także czas na ciekawe rozmowy. Gabinet i toaleta nowoczesne i zadbane, w tle super muzyczka na życzenie pacjenta.
Dziękuję 😊
~ Adrianna L
Chodzę od lat i polecam bardzo. Nie raz mnie uratowano.
~ Malwina T
Pan Jędrzej to dobry specjalista i fajny człowiek.
~ Paweł W